ZMO

Logo ZMO

Zberný dvor

testovanie

Prevádzkové hodiny:

sobota - 8,00 - 11,00 hod.

Harmonogram vývozu odpadu na rok 2021

vývoz odpadu

Mapový portál

mapovy portal

Fotogaléria

Posledná pridaná fotografia

Posledná pridaná fotografia

Navigácia

Výber jazyka

  • Slovensky
  • English

Obsah

Dosčítavanie obyvateľstva asistovaným sčítaním do 13.6.2021

Typ: ostatné
sodbAsistované sčítanie je určené pre všetkých, ktorí sa nedokázali sčítať v prvej fáze. Realizované bude prostredníctvom kontaktného miesta na obecnom úrade, alebo si môžete telefonicky dohodnúť pomoc mobilného asistenta, ktorý príde ku vám domov a pomôže vám so sčítaním.

Asistované sčítanie je určené pre všetkých, ktorí sa nedokázali sčítať v prvej fáze. Realizované bude prostredníctvom kontaktného miesta na obecnom úrade, alebo si môžete telefonicky dohodnúť pomoc mobilného asistenta, ktorý príde ku vám domov a pomôže vám so sčítaním.

 

Mobilný asistent

Ak sa nemôžete dostaviť na kontaktné miesto v čase prevádzkových hodín, môžete si k sebe domov objednať mobilného asistenta telefonicky na čísle 033/5582 101.

Mobilný asistent sa s Vami dohodne na presnom čase, kedy Vás navštívi s tabletom doma, aby Vás sčítal. Tak na kontaktnom mieste, ako aj v samotnej domácnosti platia hygienicko-epidemiologické opatrenia (rúška, odstupy, použitie ochranných prostriedkov, obyvatelia nesmú byť pri využívaní služby asistovaného sčítania v karanténe Covid19).

 

Viac informácií nájdete na www.scitanie.sk.


Vytvorené: 3. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 3. 5. 2021 19:53
Autor: Správce Webu