Obecný úrad pozýva občanov na brigádu – výsadba stromov na Orešanskom jedlom lese.
Brigáda bude dňa 9.10.2021, t.j. v sobotu od 10,tej hod. na konci druhej pažite – na Dolinke. Prineste si so sebou motyku, lopatu a dobrú náladu.
Brigády sa zúčastnia aj zamestnanci z nadácie EKOPOLIS a od 12-tej do 13-tej hod. príde posadiť stromy aj Adela Vinczeová, Tomáš Juríček, Michaela Čobejová a Michal Sabo. Tešíme sa na vás.