Menu
Obec Dolné Orešany
ObecDolné Orešany

Šťastný nový rok 2023!

pf 2023

Vážení spoluobčania
Dovoľte mi, aby som sa Vám prihovorila aj dnes na začiatku nového roka 2023.

Vážení spoluobčania

Dovoľte mi, aby som sa Vám prihovorila aj dnes na začiatku nového roka 2023.

Začíname nový rok. Ako to už na začiatku nového roku býva, každý si dávame nové predsavzatia. Meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život. Neviem čo nás v tejto ťažkej dobe ešte čaká. Chcem Vás ale povzbudiť. Snažme sa byť lepšími, jeden k druhému tolerantnejšími, lebo len tak môže byť nový rok 2023 lepší. Hneď v úvode sa chcem poďakovať Vám všetkým, ktorí ste sa v uplynulom roku akýmkoľvek spôsobom pričinili k tomu, aby bol život v našej obci Dolné Orešany krajší a lepší. Ďakujem za Vaše návrhy, pripomienky ale aj slová kritiky.

Prijmite, prosím, do nového roka moje najúprimnejšie želania lásky, porozumenia a priateľstva, ktoré nás robia ľuďmi. A ktoré dokážu človeka preniesť aj cez najťažšie chvíle.

Želám vám, občanom našej obce, aj silu meniť veci k lepšiemu. Pre svoju rodinu ale aj pre svoju obec. V prichádzajúcom roku 2023 Vám želám veľa lásky, trpezlivosti a šťastia v každodennom živote. Prijmite, prosím, aj želanie pevného zdravia, Božieho požehnania, vzájomného pokoja, úcty a harmónie. Prajem Vám a Vašim blízkym všetko dobré, nech sa Vám splnia všetky Vaše túžby a priania.

S úctou a pozdravom

Juliana Belicová, starostka obce

Dátum vloženia: 2. 1. 2023 14:52
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 1. 2023 14:57
Autor: Správce Webu

Zverejňovanie

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Zberný dvor

testovanie

Prevádzkové hodiny:

sobota - 8,00 - 11,00 hod.

streda - 15,00 - 17,00 hod.

ZMO

Logo ZMO

Mapový portál

mapovy portal